Ziedoņa klase ir gaita izglītībā, realizējot Imanta Ziedoņa ideju:

“Latvijai būs nākotne tikai tad, ja mēs, par spīti visiem nelabvēlīgajiem apstākļiem, pietiekami daudz spēka, līdzekļu un uzmanības veltīsim izglītībai.”

Iniciatīvas vīzija ir radīt ziedonisku neformālās izglītības saturu Latvijā, lai iedvesmotu skolotājus un ietu ceļu pasaulē. Ziedoņa klases misija ir iedvesmot skolu, skolotāju un skolēnu, iemiesot stilu un klasi, veicinot pašizaugsmi, paliekošu pieredzi un radošumu, ar degsmi, līderību un prieku. Ziedoņa klase piedāvā radošas nodarbības, kurās bērniem un jauniešiem ir iespēja iepazīties ar Imanta Ziedoņa personību un daiļradi neierastā veidā. Izveidotās kultūrizglītības nodarbības nodrošina pieredzē balstītu mācīšanās procesu, kā arī visiem Ziedoņa darbu cienītājiem atklāj jaunas autora personības šķautnes.

Visas nodarbības skolēniem aicinām skatīties sadaļā Piedāvājums. Pajautāt un pieteikties var, rakstot uz: ziedonaklase@fondsviegli.lv

Ziedoņa klases nodarbība, izlaušanās spēle Blēņas un pasakas, ieguva apbalvojumu Kilograms kultūras 2019 kategorijā Pārsteigums.

Jaunumi